KONOPNICA stojan na mobil

Praktický a estetický stojan na mobilné zariadenie s prírodným dojmom a z prírodných zdrojov s použitím konopného vlákna.

€24
Dostupnosť: Skladom
Kód: 81
KONOPNICA stojan na mobil
Stojan zpredu
ZADARMOZADARMO

Podrobný popis

Praktický a estetický stojan na mobilný telefón s prírodným dojmom a z prírodných zdrojov. Stojan je kompatibilný so všetkými druhmi a značkami mobilov a je možné ho použiť aj na menší tablet.  Je robustný a vaše zariadenie pevne udrží.

 

Telefón je možné súbežne nabíjať káblom, aj ak je telefón umiestnený na stojane. Žiadna inštalácia alebo iné náradie nie sú potrebné. Vďaka stojanu si môžete nastaviť komfortný pozorovací uhol pri sledovaní filmu, či počas videohovoru - vaše ruky navyše ostanú voľné pre ľubovolnú inú potrebnú či záujmovú činnosť. Náš stojan poskytuje pohodlie a duševný pokoj – je perfeketným doplnkom pre každého majiteľa smartfónu.

 

Vďaka konopnému vláknu budí výsledný produkt viac dojem dreva ako plastu, no môže sa stať, že sa vlákno niekde drobí alebo lúpe. Nemá to však vplyv na pevnosť a odolnosť produktu.

 

Vstupnou surovinou pri výrobe Ingeo 3D850 biopolyméru je čistý kukuričný škrob. Hoci je výsledné spracovanie plast, ten je prírodného pôvodu. Niekedy sa takémuto plastu hovorí aj „zelený plast“.

 

Konopné vlákno je samo o sebe prírodný materiál a biopolymér Ingeo 3D850 je kompostovateľný, preto je aj finálny stojan od Konopnice rozložiteľný v komposte.

 

Dizajn: Konopnica®

 

Technológia výroby: 3D tlač – Fused Deposition Modeling (FDM)

 

Výrobný materiál:

  • Ingeo 3D850 biopolymér
  • Konopné vákno
     

 

Doma alebo na pracovisku, zefektívnite svoj život a spravte si z multitaskingu hračku s naším spoľahlivým prírodným stojanom pre mobilný telefón. Aké ďalšie využitie Vám napadá? 

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
M Avatar autora | 19.1.2024
Super vecička :) prišla som k nej náhodou ale používam stále, veľmi praktická.
5
J Avatar autora | 11.1.2024
Úplne sa mi hodí do kuchyne. Môžem si variť a piecť a pritom kecať kamoškami na Fejstajme.
Používáme ověření věku Adulto