Naši Partneri

Toto je zoznam našich partnerov, s ktorými buď priamo spolupracujeme alebo sa nepriamo podporujeme:

 Cannabis Pharma

 

Cannabis Pharma s.r.o. - je náš dodávateľ CBD extraktov, ktorý sa dlhodobo zaoberá spracovaním a využitím priemyselnej konopy. Od roku 2002 to bol vývoj, výroba a predaj kozmetiky a od roku 2015 sa venuje potenciálu ďalšej látky z konopy, a to cannabidiolu (CBD). Všetky produkty vyrába v Českej republike podľa vlastných originálnych receptúr. Pri výrobe používa moderné výrobné technológie, ktoré spĺňajú prísne štandardy. Všetky výrobky sú schvaľované zodpovednými orgánmi. 

 

Vitalclinic

Vitalclinic - je špecializovaná rehabilitačná klinika zameraná na preventívnu, poúrazovú a pooperačnú fyzioterapiu. Jej cieľom je zlepšiť stav pohybového aparátu, odstrániť bolesť alebo jej úplne predchádzať. Široký záber Vitcalclinic tímu ako celku a zároveň úzka špecializácia ich fyzioterapeutov im umožňuje riešiť rozsiahle spektrum zdravotných problémov pohybového aparátu klientov. Ich odborná znalosť zaručuje vysokú kvalitu poskytovaných rehabilitačných služieb.

 

 

FOCKED logo

 

FOCKED je značka spájajúca rad na Slovensku unikátnych „anti-stress“ drinkov. FOCKED verí, že stres je iba signál a má rad pozitívnych vlastností, s ktorými treba správne pracovať. Preto chcú stres „dostať pod kontrolu“. V ich osviežujúcich nápojoch nájdete byliny ako damiana, schizandra, mate a guarana. V športových nápojoch zas používajú aquamín ako zdroj horčíka. Navyše úplne vynechali aspartam či taurin. Z ich ponuky si môžete vybrať nápoje podporujúce kognitívne funkcie ale aj športový výkon.

 

 

Používáme ověření věku Adulto