Doprava na Slovensku zadarmo a posielame aj do CZ, HU, PL, AT aj DE!

Naši Partneri

Toto je zoznam našich partnerov, s ktorými buď priamo spolupracujeme alebo sa nepriamo podporujeme:

 Cannabis Pharma

 

Cannabis Pharma s.r.o. - je náš dodávateľ CBD extraktov, ktorý sa dlhodobo zaoberá spracovaním a využitím priemyselnej konopy. Od roku 2002 to bol vývoj, výroba a predaj kozmetiky a od roku 2015 sa venuje potenciálu ďalšej látky z konopy, a to cannabidiolu (CBD). Všetky produkty vyrába v Českej republike podľa vlastných originálnych receptúr. Pri výrobe používa moderné výrobné technológie, ktoré spĺňajú prísne štandardy. Všetky výrobky sú schvaľované zodpovednými orgánmi. 

 

 

 

EIHA_ICON_MEMBER_OF_HIRES

 

European Industrial Hemp Association (EIHA) - je jediná pan-európska členská organizácia v sektore priemyselnej konopy. Reprezentuje záujmy pestovateľov a spracovateľov konopy v celom seed-to-shelf reťazci. Jej hlavným cieľom je sledovanie politiky EÚ v oblasti konopy a poskytovanie presných a spoľahlivých informácií zastupiteľom EÚ na všetkých rozhodovacích stupňoch a funkčných oblastiach. V súčasnosti sleduje nasledovné politiky: CAP reforma, konopné extrakty/ Novel Food regulácia, limity THC pre potraviny a krmivo, posudzovanie životného cyklu konopných materiálov, CO2 dopady, environmentálna záťaž a kozmetika. Oficiálne založená v roku 2005, zastrešuje členov z 25 štátov EÚ a ďalších 12 krajín vrátane Severnej Ameriky a APAC.

 

Vitalclinic

Vitalclinic - je špecializovaná rehabilitačná klinika zameraná na preventívnu, poúrazovú a pooperačnú fyzioterapiu. Jej cieľom je zlepšiť stav pohybového aparátu, odstrániť bolesť alebo jej úplne predchádzať. Široký záber Vitcalclinic tímu ako celku a zároveň úzka špecializácia ich fyzioterapeutov im umožňuje riešiť rozsiahle spektrum zdravotných problémov pohybového aparátu klientov. Ich odborná znalosť zaručuje vysokú kvalitu poskytovaných rehabilitačných služieb.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie